7/24 Mobil Destek : 0543 544 58 68

 • Tel : 0850 346 58 68 
 • Tel : 0543 54458 68 
 • Stüdyo Taşıma

  Stüdyo taşıma şehirler arası evden eve nakliyat firması ile artık stüdyo taşımak çok kolay. İstanbul Şehir içi ve şehirler arası stüdyo malzemesi taşıma işlerinizden sizlere sunduğumuz kurumsal taşıma hizmetleri ile artık kolayca stüdyonuzu sigortalı bir şekilde taşıya bilirsiniz. Stüdyo malzemelerinizi tek tek ambalajı yapılıp gidilen yerden yerli yerine yerleştirilip kullanma hazır bir vaziyette sizlere stüdyonuzu teslim etmekteyiz.

   kurumsal,suduyo.taşımaStüdyo eşyalarınız sökme ambalajlama ve taşıma işlemleri hepsi firmamız tarafından en kaliteli ve kurumsal bir şekilde yapılıyor. Siz hiç taşıma işini dert etmeyin biz yılların tecrübesi ile sizlere rahat ve kaliteli taşıma hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Bir stüdyo taşıma nedenleri çoğu tv programları başta olmak üzere bir sürü stüdyo neredeyse bir ay içerisinde 5 6 kez taşınır.  Çoğu kuruluş ve toplumların stüdyo eşyalarını firmamız ile taşıtıyor ve bu taşımaları yaparken kafasında hiç bir kuşku içinde hiç bir güvensizlik bırakmadan eşyalarını en güzel ve kaliteli bir şekilde nakil ediyoruz. Kaliteli bir işi için kaliteli bir nakliye firması ile taşının kafanız rahat olsun eşyalarınız sağlıklı taşınsın ucuz ve kaliteli hizmetin tek adresi haline gelen firmamız 2015 yılında İstanbul nakliye firmaları arasından yılın en iyi firması olarak seçildi. Çoğu toplum ve kuruluşlar tarafından takdir edilen firmamız ve çalışanlarımız sizler gururla en dürüst ve güvenli taşıma hizmetleri sunmak için buradayız.
  Firmamız 1968 yılında ev taşıma üzerine kuruldu ve bu hizmet alanında çok büyük işler yapan firmamız hızlı bir şekilde gelişerek hizmetlerine depolama, ofis taşıma, stüdyo taşıma, vb. hizmet alanlarında uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi olmuştur.

  Related posts

  Parça Eşya Taşıma

  Parsiyel taşımacılık İstanbul şehir içi ve şehirler arası Parça eşya taşıma hizmetleri sizlere sunmaktayız....

  Müşteri Hakaları

  Müşteri Hakları, Şehirlerarası nakliye olarak müşterilerimize verdiğimiz her sözün daima arkasındayız ve müşteri memnun yetini en...

  Parsiyel Taşımacılık

  Siz değerli müşterilerimize elimizden geldiği kadar kurumsal taşıma hizmetleri sunmaktayız. Bizimle yapacağınız tüm taşıma...

  Şehirlerarası Ajans Taşıma

  Şehirler arası ajans taşıma stüdyo, ofis, ajans taşıma hizmetlerimiz mevcuttur. Türkiye geneli ajans taşıma...
  Top