7/24 Mobil Destek : 0543 544 58 68

 • Tel : 0850 346 58 68 
 • Tel : 0543 54458 68 
 • Şehirlerarası Ajans Taşıma

  Şehirler arası ajans taşıma stüdyo, ofis, ajans taşıma hizmetlerimiz mevcuttur. Türkiye geneli ajans taşıma hizmetlerini sizlere sunmaktayız, ajans, stüdyo eşyalarınızı dilediğiniz il ve ilçeye taşıyoruz. Program yayınları için bir sürü ofis stüdyo her gün taşınıyor ve taşımaları çoğunu firmamız ile yapılmaktadır. Ajans taşıma işlerinde sizlere profesyonel taşıma hizmetleri sunmaktayız.

  Özellikle şehirlerarası nakliyat işlerinizde sizlere hızlı güvenli sigortalı taşıma işlemleri ile hizmet veren firmamız uzun yıllardan beri bu taşıma hizmetlerini sunmaktadır. Sadece ajans ve stüdyo taşımasına özel ayırdığımız 90 uzman personel ve 15 büyük 10 teker araç  10 orta boy olmak üzre 10 tanede küçük araç ile Türkiye geneli şehir içi ve şehirler arası ajan taşıma işlerinizi yapıyoruz.

  ajastaşımaAjan taşımacılığı işini ağır bir iştir profesyonellik ister her nakliye firması ajans taşıyamaz. Ajans eşyalarınızı taşırken kurumsal ve deneyimli firmalar ile çalışın, eşyalarınızı işi bilmeyen firmalar ile taşıttığınız da  eşyalarınız çok büyük manada hasar görebilir. Ajan taşıması için uzman personellerimiz ile çalışıyor bu personellerimizi sadece ajan taşıma bölümünde çalışırlar ve çok deneyim altında iş yaparlar. Çoğu kurumsal firmalar tarafından İstanbul geneli çok tercih edilen firmamız bu konuda uzman ve deneyimlidir. Ajan eşyalarınızı taşırken öncelikle bir ücretsiz ekspertiz gönderiyoruz eşyalarınızı detaylı inceler ve eşyaya göre araç personel ve eşya değerine göre sigorta teyit yapar bunlardan yola çıkarak taşıma günü sizlere eksiksiz kusursuz bir şekilde kurumsal taşıma hizmeti sunar.

  Ajans, stüdyo, taşıma işlerini itinalı ve sigortalı en hızlı ve güvenli yapmaktayız. Sizlerin değerli ajans eşyalarınızı paketlemesini içi karton dışı havalı naylon patpatlar ile çift kat paketliyoruz, gidilen yerde eşyalarınızı tek tek kurup yerli yerine yerleştiriyoruz. Sadece yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz.

  Related posts

  Parça Eşya Taşıma

  Parsiyel taşımacılık İstanbul şehir içi ve şehirler arası Parça eşya taşıma hizmetleri sizlere sunmaktayız....

  Müşteri Hakaları

  Müşteri Hakları, Şehirlerarası nakliye olarak müşterilerimize verdiğimiz her sözün daima arkasındayız ve müşteri memnun yetini en...

  Parsiyel Taşımacılık

  Siz değerli müşterilerimize elimizden geldiği kadar kurumsal taşıma hizmetleri sunmaktayız. Bizimle yapacağınız tüm taşıma...

  Stüdyo Taşıma

  Stüdyo taşıma şehirler arası evden eve nakliyat firması ile artık stüdyo taşımak çok kolay. İstanbul Şehir...
  Top