7/24 Mobil Destek : 0543 544 58 68

 • Tel : 0850 346 58 68 
 • Tel : 0543 54458 68 
 • Parça Eşya Taşıma

  Parsiyel taşımacılık İstanbul şehir içi ve şehirler arası Parça eşya taşıma hizmetleri sizlere sunmaktayız. Parça eşya taşımak atık çok kolay uygun fiyat kaliteli taşıma hizmetleri sizlere sunmakta olup eşyalarınıza tek tek sigorta yaptırmaktayız. Parça eşya taşıma  işlerini firmamız sigortalı ambalajlı bir şekilde en kaliteli tam zamanında teslimat ve uygun fiyatlara taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.  

  hizmetleri ile firmamız siz değerli müşterilerimizin parça eşya taşıma işlerini en uykun fiyatta kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Şehirlerarası  nakliyat  Firmamız ile en uygun kaliteli bir şekilde parça eşyalarınızı taşıta bilirsiniz.

  Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetlerimiz 1991 yılında hizmetinize açılmış bir projedir, bu projenin amacı ve faydaları bunlardır.

  1. Parça eşya taşıma hizmeti ile eşyalarınızın miktarına göre en uygun ve ekonomik fiyatlar ile eşyalarınız hızlı ve güveli bir şekilde taşınır.
  2. Parça eşya taşıma ile artık yazlığınıza  ve tatile çıkarken tüm eşyalarınızı götürmenize gerek kalmadan sadece ihtiyacın olan eşyaları firmamıza teslim ederek 2 gün içerisinde en geç Türkiye’nin neresi olursa olsun sizlere 2 gün içerisinde eşyalarınızı teslim ediyoruz.

  sehirlerarasi-parca-esya-tasimaParça eşya nakliyesi gerek İstanbul şehir içi olsun gerek şehirler arası olsun firmamız tarafından 7/24 evden  alıp eve teslim anında parça eşyalarınızı taşıta bilirsiniz. Parça eşya taşınma sigortalı ve ambalajı sökme monte demontesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Parsiyel taşımacılıkta en önemli hususlardan biri olan özenli titiz taşıma yapa bilmek firmamız parsiyel, taşımacılık işlerinizde her zaman en önemli kaliteli bir şekilde taşımaktadır firmamız ile yapacağınız taşıma işlerinizde size kaliteli hizmet vere bilmek için firmamız her zaman elinden geleni yapmaktadır. Firmamız ile yapacağınız tüm taşınma işlerimizde  sigortalı ve ambalajlı taşınmaktadır firmamızın indirimli taşıma fiyatlarından telefon numaralarından arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Arayın Bir Telefon Kadar Yakınız Size.

  Tags: , ,

  Related posts

  Müşteri Hakaları

  Müşteri Hakları, Şehirlerarası nakliye olarak müşterilerimize verdiğimiz her sözün daima arkasındayız ve müşteri memnun yetini en...

  Parsiyel Taşımacılık

  Siz değerli müşterilerimize elimizden geldiği kadar kurumsal taşıma hizmetleri sunmaktayız. Bizimle yapacağınız tüm taşıma...

  Stüdyo Taşıma

  Stüdyo taşıma şehirler arası evden eve nakliyat firması ile artık stüdyo taşımak çok kolay. İstanbul Şehir...

  Şehirlerarası Ajans Taşıma

  Şehirler arası ajans taşıma stüdyo, ofis, ajans taşıma hizmetlerimiz mevcuttur. Türkiye geneli ajans taşıma...
  Top