7/24 Mobil Destek : 0543 544 58 68

 • Tel : 0850 346 58 68 
 • Tel : 0543 54458 68 
 • Hakkımızda

  Şehirler Arası Nakliyat Hakkımızda Genel Bilgiler.

  Firmamızın profesyonel,  den de, aldığınız nakliye hizmet kalacağınızı size tahaüt etmekteyiz. Çünkü gerekli olan tüm olanakları kendi sağlayan firmamız bu işi size ekstra yük oluşturmadan halletme çabasında olacaktır. Nakliyenin güvenirliliğini çok önemli olduğunu zaman da sizinde firmamızı seçerken bir sürü unsuru göz önünde bulunduracağınızı bilmekteyiz. Bu unsurlar içinde; firmamızı bu işi titizlik ile sürdürme düsturunun ön planda olduğunu bilmelisiniz. Firmamız sizin talebiniz üzerine başlayacak olan taşımacılık işinizi yaparken, kendi misyonunu da en güvenli en konforlu en titiz çalışmayı yapacaktır. Eşya taşırken, eşyanın türünü, kırılabilecek kırılamayacak diye ayırarak bir tansif yönetimi kullanmaktayız.

  Tasnif edilen eşyaları araçlarımıza özenle yerleştirerek taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Diğelimki; sizin bir mobilya mağazanız var. Ve internet üzerinden satış yapmaktasınız. Siteni kısa sürede iş hacmini yükselti. Burada size ihtiyaç olan bir nakliyat firması. İşte bu durumda devreye biz giriyoruz. E ticaritinizi geliştirme açısından size en iyi lojistiği sağlıyoruz. İnsanlar eşyalarınıza satın alırken çalıştığınız nakliye firmasına önem vermektir.

  Eşyalarınızın her hangi bir zarar görmesi müşterilerinizin siparişlerini iptal etmelerine hemde bir sonraki alışverişlerin de sizi tercih etmemelerine sebep olacaktır. Zira bir müşteri zarara uğradığı alış verişi tekrar yapmak istemeyecektir. Sizde bizim müşterimiz olduğunuz için bizimle yapmak arzusunda olmayacaksınız. Böyle bir duruma mahal vermemek için nakliye işini gerçekleştirirken tasnif ve paketleme işi çok önemlidir.

  Eşya taşımada şirketlerin söz sahibi olduğu alanlardan biride garantili eşya taşımaktır. Eşyaların hasar görmemesi hem güvenirlik. Hemde zaman tasarrufu açısından önemlidir. Eşya taşıma işini sekteye uğratmamak için bu gibi durumlara dikkat etmek gerekir. Şehirler arası eşya taşıma işini profesyonel bir hizmet alanıdır. Eşya taşıma işini işin uzmanlarına bırakılmalıdır.

  Şehirlerarası Evden Eve  sektöründe  gelişmiş çağa en iyi hizmet farkıyla  Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat ile ulaşabilirsiniz. Sektöre bağlı bulunan dallar içinde her dala özel taşıma talepleri , paketleme materyalleri , o dala ait profesyonel, yetiştirilmiş eleman kadrosu ve kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik koşullar altında hizmet vermeyi ilke sayarak başarıya ulaşmaktayız.

  sehirlerarasinakliyat-Şehirlerarası Taşıma  esnasında ev eşyasının her türlü paketlemesi, nakliyesi, yeni adresinde kolilerin açılması ve mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Yapılmakta olan tüm işlemler kendi dalında profesyonel bir ekip ve ekip başkanı tarafından idare edilerek yapılır. Bir mobilyacı , elektrikli ev aletleri montajından sorumlu bir personel ile beraberinde Paketleme kadrosu ile birlikte bir ekip oluşturularak size hizmet sunulmaktadır. Taşınma esnasında her türlü soru ve sorunlarınız için sizinle ilgilenecek bir ekip yetkilimiz yanınızda mevcut bulunur.


  Şehirlerarası Nakliyat
   olarak taklitlere karşı önlemimizi alarak markamızı tescilettik. Bunun yaninda ISO9001 Kalite belgesini hak ederek belgelerimize ekledik.
  Birde evden eve nakliyat ve ofis esyalari tasimaya çikarilan K3 Yetki belgesini da alarak hizmetlerimizi kaliteli birsekilde sürdürmekteyiz..

   

  Top